Etui Minimalistyczne

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona

Minimalistyczne etui na telefon

Niech żyje ponadczasowy minimalizm!
Kolekcja futerałów na telefon z minimalistycznym printem ani odrobinę nie jest nudna. Znajdziesz tu designerskie etui w prostym i artystycznym stylu oraz ogrom ciekawych propozycji, by ozdobić telefon pełnych kontrastów.
Tworząc akcesoria do telefonu stawiamy nie tylko na odpowiednie zabezpieczenie telefonów, ale chcemy, by Twój wymarzony futerał był dopasowany do Twojego stylu, charakteru i upodobań. Minimalistyczne dodatki doskonale dopełniają wnętrza, stylizacje, a także smartfona. Znajdziesz tutaj case’y linearne (linear art.), z motywem prostych kwiatów, postacie czy elementy nawiązujące do kobiecości. Projektując kolekcję futerałów chroniących smartfony w stylu minimalistycznym chcieliśmy, by mogły się tutaj odnaleźć orędowniczki nie podlegającej terminom ważności prostoty.
Jesteśmy przekonani, że z pewnością znajdziesz wymarzoną ochronę telefonu w minimalistycznym stylu. W naszym sklepie z akcesoriami do telefonów znajdziesz obudowy na telefon marek takich jak: Apple, Samsung, Huawei, Oppo, Xiaomi, Motorola, Realme czy Vivo.